Pierwszy krok (10-13 lat)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

"Pierwszy krok gr. I" warsztaty teatralne dla dzieci - prowadząca Daria Leleń, 10-13 lat  wtorek 17.15,  sala 2 /piętro/ Pierwsze zajęcia 18.09.2018r.
"Pierwszy krok gr. II" warsztaty teatralne dla dzieci - prowadząca Daria Leleń,, 10-13 lat,  wtorek 18.30,  sala 2 /piętro/ Pierwsze zajęcia 18.09.2018r.

Mówi się, że to łatwe nauczyć się tekstu, wyjść na scenę i go wypowiedzieć. Dzieci na warsztatach teatralnych zyskują dużo więcej niż mogło by się wydawać. Przede wszystkim warsztaty uczą samodzielności, pracy w grupie zorganizowanej, ćwiczą pamięć, poszerzają wyobraźnię oraz przełamują lęki przed występami publicznymi. Dzięki warsztatom dzieci mogą spełniać się w różnych dziedzinach życia. Nie tylko w teatralnym środowisku ale i szkolnym.
Prowadząca Daria Leleń- Swoją karierę w teatrze zaczęła w młodym wieku debiutując w Wiązowskim Teatrze Muzycznym w sztukach m.in.: ,,Pastorałka", ,,Król Ból", ,,Alicja w krainie czarów" (rola Alicji), ,,Skrzypek na dachu" (rola Cajtli), ,,Czego nie widać" (rola Brook/Vicky). Od kilku lat Daria prowadzi także grupę teatralną w Woli Karczewskiej, która ma za sobą dwa duże spektakle: ,,Doktor Nieboli" i ,,Wielki Festiwal". Oprócz zainteresowań związanych z teatrem, śpiewa m.in. w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie oraz gra na skrzypcach na wielu eventach i imprezach..

ZAPISY INTERNETOWE GR. 17.15

ZAPISY INTERNETOWE GR. 18.30

warsztaty teatralne pierwszy krok 10-13